Onderzoek doen over de achternaam De fuente betekent meer weten over mensen die met grote waarschijnlijkheid dezelfde afkomst delen en voorgeslacht. Het is dan ook niet verwonderlijk is de achternaam De fuente in één of meer landen wijdverbreider dan in overige landen. In dit overzicht kunt u nagaan welke landen het zijn waar het grootste aantal mensen met de achternaam De fuente voorkomen.
De achternaam De fuente is typisch voor Spanje, waar 88% van de naamdragers geconcentreerd is.
De achternaam De fuente in de wereld
Door de wereldwijde mobiliteit dat achternamen zich hebben verspreid dan hun land van oorsprong, met als gevolg dat Europese achternamen in Oceanië of Indiase achternamen in Europa kunnen vinden. Zo is het ook met de achternaam De fuente, welke ruim vertegenwoordigd is bijna overal ter wereld. Niettemin zijn er regio's waar het de frequentie van personen met de achternaam De fuente aanzienlijk hoger is dan in de rest van de wereld.
Genealogisch gezien vormt de achternaam De fuente een essentieel hulpmiddel bij het traceren van de wortels van de familie. Historische verslagen tonen aan dat achternamen van generatie op generatie zijn veranderd, beïnvloed door de taaleigen kenmerken en gewoonten van verschillende gebieden. Vandaar kan het voorkomen dat de achternaam De fuente in verschillende varianten te vinden is in verschillende culturele contexten.
De kaart van de achternaam De fuente
Het vermogen om op een wereldkaart na te gaan welke landen de meeste De fuente-dragers herbergen is een aanzienlijk voordeel. Door het gewenste land op de wereldkaart te bekijken kunt u de precieze hoeveelheid mensen dat de achternaam De fuente draagt in dat land zien, waardoor u betrouwbare gegevens ontvangt over alle De fuente-dragers in dat betreffende land. Dit helpt ons te begrijpen niet slechts uit welk land de achternaam De fuente zijn oorsprong heeft, maar ook op welke wijze personen met deze achternaam zijn gemigreerd door de geschiedenis heen. Tevens kunt u zien in welke landen zij zich wortels hebben geschoten en in aantal zijn toegenomen, en als De fuente de naam is die u draagt is het interessant om na te gaan naar welke andere plekken een van uw voorouders in het verleden kan zijn geëmigreerd.
Landen met de meeste De fuente ter wereld
Verspreiding van De fuente per land
-
Spanje (56)
-
Canada (3)
-
Verenigde Staten (2)
-
Argentinië (1)
-
Chili (1)
-
Mexico (1)
Verspreiding van De fuente per continent
Meest voorkomende achternamen in Spanje
Garcia · Rodriguez · Gonzalez · Fernandez · Lopez · Martinez · Sanchez · Perez · Gomez · Martin — Spanje →
Varianten van de achternaam De fuente
De fonte, De-fuentes, Defuente, De fuentes, Defuentes.
Achternamen vergelijkbaar met De fuente
Dabant, Dafonte, Daponte, Daubenton, Dauphinet, Davant, Davene de roberval, Davent, Deabenderfer, Debendere, Debenedetti, Debenedetto.
Veelgestelde vragen over achternaam De fuente
In welk land komt de achternaam De fuente het meest voor?
De achternaam De fuente komt het meest voor in Spanje met 56 geregistreerde personen.
In hoeveel landen wordt de achternaam De fuente gevonden?
De achternaam De fuente wordt gevonden in 6 verschillende landen wereldwijd.
Hoeveel mensen hebben de achternaam De fuente?
Volgens onze gegevens hebben ongeveer 64 mensen de achternaam De fuente wereldwijd.
Is er een verspreidingskaart voor de achternaam De fuente?
Ja, wij beschikken over een interactieve kaart die de geografische verspreiding van de achternaam De fuente in de 6 landen toont waar deze geregistreerd is.
Zijn er achternamen vergelijkbaar met De fuente?
Ja, er zijn meerdere achternamen met een vergelijkbare klank of spelling als De fuente. U kunt de volledige lijst van vergelijkbare achternamen op deze pagina bekijken.
Zoals u zult opmerken bieden wij op deze website volledige statistieken om u up-to-date statistieken kunt raadplegen over waar ter wereld de meeste personen met de achternaam De fuente wonen in alle uithoeken van de wereld. Bovendien de resultaten inzien grafisch op de interactieve kaart, waarbij de landen met het hoogste aantal mensen met de achternaam De fuente worden weergegeven in een intensere kleurtoon. Zo kunt u snel ontdekken in welke landen De fuente een veelvoorkomende achternaam is, en in welke landen De fuente een ongebruikelijke of niet-bestaande achternaam is.
Fouten bij het schrijven, vrijwillige veranderingen door de dragers, aanpassingen om taalkundige redenen... Er zijn veel redenen waarom de achternaam De fuente veranderingen of aanpassingen heeft ondergaan, en uit deze aanpassingen kunnen achternamen zijn ontstaan die vergelijkbaar zijn met De fuente, zoals we kunnen zien.
- Defuente
- De fuentes
- Defuentes
- De fonte
- De-fuentes
- Da fonte
- De fontes
- Defonte
- De ponte
- Di fonte
- Defante
- De piante
- De font
- Defendi
- Dafonte
- De venuto
- Defant
- Da-fonte
- De ponti
- De ponty
- De pontes
- De benito
- De-ponte
- Devent
- Defanti
- Di ponte
- De bundel
- Depointe
- Defontes
- Deponte
- Depiante
- Deventer
- Difonte
- De bande
- De bunder
- De bont
- Defont
- Da ponte
- De pont
Achternaam De fuente
Andere talen
Zoek een andere achternaam