Achternaam Lo mundo

42Mensen wereldwijd
3Landen
ItaliëHoofdland (86%)

Je verdiepen over de achternaam Lo mundo is meer weten over mensen die vrijwel zeker gemeenschappelijke voorouders hebben en voorgeslacht. Juist daarom komt de achternaam Lo mundo in sommige delen van de wereld meer vertegenwoordigd dan in andere. In dit overzicht kunt u nagaan in welke landen de meeste mensen met de achternaam Lo mundo voorkomen.

De achternaam Lo mundo is typisch voor Italië, waar 86% van de naamdragers geconcentreerd is.

De achternaam Lo mundo in de wereld

Door de wereldwijde mobiliteit dat achternamen zich hebben verspreid dan de regio waar ze zijn ontstaan, met als gevolg dat Europese achternamen in Oceanië of Indiase achternamen in Europa kunnen tegenkomen. Zo is het ook met de achternaam Lo mundo, welke trots vertegenwoordigd is bijna overal ter wereld. Niettemin zijn er landen waar het aandeel personen met de achternaam Lo mundo aanzienlijk hoger is dan in andere landen.

Genealogisch gezien vormt de achternaam Lo mundo een essentieel hulpmiddel bij het traceren van de wortels van de familie. Historische verslagen tonen aan dat achternamen van generatie op generatie zijn veranderd, aangepast aan de plaatselijke talen en gewoonten van elke regio. Vandaar kan het voorkomen dat de achternaam Lo mundo in verschillende varianten te vinden is in verschillende culturele contexten.

De kaart van de achternaam Lo mundo


Het vermogen om met behulp van een kaart na te gaan waar ter wereld de hoogste concentratie Lo mundo-dragers hebben is een aanzienlijk voordeel. Door een specifiek land op de wereldkaart te bekijken kunt u het exacte aantal mensen met de achternaam Lo mundo in dat land ontdekken, waarmee u betrouwbare gegevens tot uw beschikking heeft over alle Lo mundo-dragers in dat betreffende land. Dit helpt ons na te gaan niet slechts vanuit welk gebied de achternaam Lo mundo is ontstaan, maar ook op welke wijze families met deze naam zich hebben verplaatst door de geschiedenis heen. Tevens kunt u vaststellen waar zij zich hebben gevestigd en zijn gegroeid, en als Lo mundo uw familienaam is is het interessant om uit te zoeken naar welke andere landen een van uw voorouders wellicht ooit is gemigreerd.

Landen met de meeste Lo mundo ter wereld

Verspreiding van Lo mundo per land

  1. Italië Italië (36)
  2. Frans Polynesië Frans Polynesië (4)
  3. Frankrijk Frankrijk (2)

Verspreiding van Lo mundo per continent

Europa
38
2 landen
Oceanië
4
1 landen

Meest voorkomende achternamen in Italië

Rossi · Russo · Ferrari · Esposito · Bianchi · Colombo · Romano · Ricci · Gallo · DalItalië →

Varianten van de achternaam Lo mundo

Achternamen vergelijkbaar met Lo mundo

Veelgestelde vragen over achternaam Lo mundo

In welk land komt de achternaam Lo mundo het meest voor?

De achternaam Lo mundo komt het meest voor in Italië met 36 geregistreerde personen.

In hoeveel landen wordt de achternaam Lo mundo gevonden?

De achternaam Lo mundo wordt gevonden in 3 verschillende landen wereldwijd.

Hoeveel mensen hebben de achternaam Lo mundo?

Volgens onze gegevens hebben ongeveer 42 mensen de achternaam Lo mundo wereldwijd.

Is er een verspreidingskaart voor de achternaam Lo mundo?

Ja, wij beschikken over een interactieve kaart die de geografische verspreiding van de achternaam Lo mundo in de 3 landen toont waar deze geregistreerd is.

Zijn er achternamen vergelijkbaar met Lo mundo?

Ja, er zijn meerdere achternamen met een vergelijkbare klank of spelling als Lo mundo. U kunt de volledige lijst van vergelijkbare achternamen op deze pagina bekijken.

Zoals u zult opmerken bieden wij hier volledige statistieken opdat u up-to-date statistieken tot uw beschikking heeft over waar ter wereld het grootste aantal personen met de achternaam Lo mundo wonen in alle uithoeken van de wereld. Bovendien de gegevens bestuderen in visuele vorm op de wereldkaart, waar de landen met de grootste concentratie mensen met de achternaam Lo mundo worden weergegeven in een sterkere tint. Hierdoor kunt u moeiteloos zien in welke landen Lo mundo een veelvoorkomende achternaam is, en in welke landen Lo mundo een zeldzame of afwezige achternaam is.

Het is gebruikelijk om achternamen te vinden die vergelijkbaar zijn met Lo mundo. Dit komt doordat de achternaam Lo mundo vaak mutaties heeft ondergaan.

Het feit dat er bij de vorming van de eerste achternamen geen uniforme spelling was voor de achternaam Lo mundo stelt ons in staat om veel achternamen te vinden die vergelijkbaar zijn met Lo mundo.

Niet alle achternamen die vergelijkbaar zijn met de achternaam Lo mundo hebben ermee te maken. Soms is het mogelijk om achternamen te vinden die vergelijkbaar zijn met Lo mundo maar een andere oorsprong en betekenis hebben.

Fouten bij het schrijven, vrijwillige veranderingen door de dragers, aanpassingen om taalkundige redenen... Er zijn veel redenen waarom de achternaam Lo mundo veranderingen of aanpassingen heeft ondergaan, en uit deze aanpassingen kunnen achternamen zijn ontstaan die vergelijkbaar zijn met Lo mundo, zoals we kunnen zien.

  1. Lomando
  2. Lo monte
  3. Lomanto
  4. Lomond
  5. Lamande
  6. La mendola
  7. Lamond
  8. Lamonda
  9. Lamonde
  10. Lamonds
  11. Limonda
  12. Lomiento
  13. Lemmond
  14. Lemmonds
  15. Lemond
  16. Lemonde
  17. Lemonds
  18. Lamanda
  19. Lamandi
  20. Lomont
  21. Lomonte
  22. Lamendola
  23. Le mentec
  24. Lamhandi
  25. Laminit
  26. Lamoneda
  27. Lamont
  28. Lominadze
  29. Lamonte
  30. Lymont
  31. Leamont
  32. Lemont
  33. Lemonte
  34. Limandri
  35. Limenta
  36. Laminato
  37. Limont
  38. Limonta
  39. Lamonato
Vergelijk Lo mundo met andere achternamen → Bekijk infographic van Lo mundo →

Zoek een andere achternaam